Kurtyna - lewa Kurtyna - prawa

O NAS

Szczudlarki i szczudlarze, aktorki i aktorzy, mimowie, kuglarze, animatorzy, żywe rzeźby, artyści balonowi i ogniowi, bańkarze, żonglerzy, bębniarze, konfransjerzy i specjaliści d.s. promocji z zapraszają do współpracy.

Skupiamy ponad 200 wspaniałych przyjaciół o różnych profesjach: przedziwne postacie z krakowskiego rynku, żywe rzeźby, postacie historyczne, bicykliści, żonglerzy, połykacze ognia i akrobaci, kaskaderzy i pirotechnicy, uliczni grajkowie, muzycy i profesjonalne orkiestry, śpiewacy, break-dance`owcy, grupy taneczne i tancerze klasyczni, cyrkowcy i klauni, showmani, karykaturzyści, malarze, plastycy i projektańci, wróżki, iluzjoniści, kataryniarze, ludzie o niezwykłych umiejętnościach jak z programu „Mam talent” (m. in. akrobatyka powietrzna, żonglerka kontaktowa, człowiek guma, fakirshow, żonglerka piłkami), show barmańskie, charakteryzatorki dla dorosłych, body painting, tatuaże i malowanie twarzy i włosów dzieciom, ogromne bańki mydlane i zamykanie w bańkach, balonowe ZOO, warsztaty i animacje.

Mamy ponad dziesięcioletnie doświadczenie w organizacji wydarzeń i kilkaset zrealizowanych imprez. Działamy pojedynczo i w grupach, kompleksowo i indywidualnie, zabawiając dzieci i fascynując dorosłych. Połączenie naszych doświadczeń i znajomości środowiska dało możliwość stworzenia grupy artystów, którzy działając na pograniczu sztuki kuglarsko-cyrkowej, improwizacji, performensu i teatru stwarzają oryginalne, niepowtarzalne wydarzenia artystyczne.

Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych – dla odważnych złamiemy stereotypy, prawa fizyki, przekroczymy granice wyobraźni, dla tradycjonalistów wpiszemy się w klasyczne ramy przyzwyczajeń.

Ożywiamy nie tylko place, skwery i ulice – jesteśmy niezwykłą atrakcją eventów, bali, spotkań, targów, festiwali, ślubów, jubileuszy – promujemy, ozdabiamy, bawimy i fascynujemy.

Współpracujemy z artystami z Krakowa, Warszawy, Poznania, Katowic, Tychów, Tarnowa, Wrocławia i innych części Polski.


Zapraszamy do kontaktu
Zespół
Artystyczna Oprawa Wydarzeń „TE ZŁOTE”