Kurtyna - lewa Kurtyna - prawa

AKTUALNOŚCI

Majowe zapowiedzi

Event. parada, otwarcie sklepu, piknik, komunia, wesele, ? Maj to rozpoczęcie sezonu na imprezy plenerowe, choć współpracujemy też przy oprawie artystycznej imprez w pomieszczeniach zamkniętych. Zapraszamy do współpracy zarówno instytucje, firmy jak i osoby indywidualne – mamy jeszcze wolne moce przerobowe. Uchylając rąbka tajemnicy, zapraszamy na zakontraktowane już zlecenia – Nasi szczudlarze uświetnią swą obecnością Dni Połańca i zawitają w Tuchowie. Artyści balonowi stworzą kolejne wymyślne kolumny balonowe na otwarcie D’S Dama w Factory w Gliwicach ( i może w Warszawie jak organizatorzy zdążą z remontem sklepu w tym mieście). Podczas Dni Dębicy podziwiać będzie można żywą rzeźbę, wziąć udział w warsztatach żonglerskich , pobawić się ze szczudlarzem a wieczorem po imprezie tanecznej podziwiać fireshow. Będziemy też promować Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami podczas Marszu Azylanta w Krakowie. Koniec maja to początek wydarzeń z okazji Dnia Dziecka – my, jak zawsze, będziemy w tych dniach kręcić niesamowite balony w Sosnowcu.

5 maja Dni Połańca – Uroczyste rozpoczęcie obchodów 230. rocznicy ogłoszenia Uniwersału Połanieckiego i 760. rocznicy nadania praw miejskich – Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu

11 maja Dni Połańca – szczudlarskie animacje podczas koncertu finałowego

15 maja otwarcie D’S Dama w Factory w Gliwicach – kolumny balonowe

18 maja Tuchów – animacje szczudlarskie

25 maja Kraków Bulwary Wiślane – Marsz Azylanta – balonowe szaleństwo

26 maja Dni Dębicy

27- 31 maja Tydzień Dnia Dziecka w Sosnowcu – balonowe szaleństwo

zapraszamy do współpracy

Miniatura aktualności

Atrakcje na Dzień Dziecka i nie tylko

Organizujesz piknik rodzinny, szukasz atrakcji na Dzień Dziecka, planujesz event, lub zdarzenie które chciałbyś wypromować – kuglarze zapraszają do współpracy.

Kuglarze polecają wytwornych mimów, stylowych szczudlarzy, wymowne żywe rzeźby, niesamowitych magików, zabawnych żonglerów, gorących ogniarzy, profesjonalnych animatorów, najlepszych w Polsce artystów balonowych i wiele innych atrakcji.

Polecamy zarówno atrakcje około sceniczne jak i pokazy sceniczne. Zabawimy dorosłych i dzieci. Na życzenie wykonamy dekoracje balonowe zarówno te klasyczne jak i bardziej skomplikowane zgodnie z Państwa sugestiami.

więcej: atrakcje dla dzieci

atrakcje do wynajęcia

zapraszamy na nasze występy z okazji Dnia Dziecka::

27 maja Plac zabaw ul Legionów Sosnowiec godz 17.00- 19.00

28 maja Plac zabaw ul. Skwerowa Sosnowiec godz. 17.00- 19.00

29 maja Juliusz Plac zabaw ul. Minerów Sosnowiec godz. 17.00- 19.00

30 maja Plac zabaw u. Dworska Sosnowiec godz 17.00- 19.00

31 maja Plac zabaw ul. Szybowa Sosnowiec godz. 17.00- 19.00

1 czerwca ul Sportowa Sułkowice godz. 14.00- 19.00

2 czerwca stadion Miejski ul Mickiewicza Robczyce godz. 16.00- 19.00

Miniatura aktualności

ŚWIĘTUJ Z NAMI KUGLARZAMI